Kim jest Włodzimierz?

Zastanawiasz się, kim jest Włodzimierz ze strony Suche Koszulki? Ba! To bardzo dobre pytanie, ale by na nie odpowiedzieć w pełni, należy najpierw zadać pytanie, dlaczego zajął się on przemysłem odzieżowym i czymś takim jak t-shirt czy inna koszulka z nadrukiem!

Kim jest Włodzimierz?

Co on nie robił i kim on nie był. Nie sposób jest w jednym artykule opisać jego dokonania. Ciekawostką jest, że potrafi np. ściągnąć majtki z internetu, a kiedy przyszedł na niego czas i miał kopnąć w kalendarz, to nie trafił... mniejsza o to!

Jego kariera rozpoczyna się na bazarze i bynajmniej nie był to bazar, na którego miejscu obecnie stoi Stadion Narodowy. Był to podobny bazar w mieście położonym przy wschodniej granicy. W takim miejscu, gdzie klienci spragnieni tanich koszulek i innych ubrań nie walili drzwiami i oknami, ale by ich do siebie przyciągnąć trzeba było zaoferować produkt wysokiej jakości, nietuzinkowy lub z trzema ortalionowymi paskami na boku.

Czapka z daszkiem oczywiście musiała być tania i mieć co najmniej kilka przeszyć na daszku, bo inaczej nie była oryginalna, a klapki musiały uwierać w stopy, bo inaczej istniało ryzyko, że ktoś będzie w nich wszędzie chodził, tak bardzo pasowały do dresów.

Ubrania z nadrukiem od Włodzimierza

Oczywiście Włodzimierz sprzedawał takie rzeczy i właśnie wtedy zobaczył jakiegoś Polaka z napisem Chu***a cyrylicą na koszulce, który dumnie maszerował przez miasto chwaląc się rzadkim ówcześnie widokiem drogo wyglądającego t-shirt'u z nadrukiem. Takie to byłoby amerykańskie, gdyby nie cyrylica. Biedak pewnie nie wiedział, co jest napisane na koszulce. Włodzimierz tak się śmiał, że aresztowało go ZOMO, ale wyszedł z tego jedynie z siniakami. Jak wyszedł okazało się, że zmienił się ustrój i mógł rozpoczynać wolny, niczym nie skrępowany bazarowy biznes!

Tak wymyślił Włodzimierz nadruki na ubrania! W międzyczasie zwerbowali go do jakichś służb i jeździł do Rosji, Korei Północnej, Chin, czy Kongo. Dzisiaj ma tam spore znajomości i ciągle podpatruje ciekawe technologie i pomysły.

Czy można Włodzimierzowi zaufać?

Jak nie, jak tak? Czy Włodzimierz Cię kiedyś okłamał? No, więc właśnie. Koszulki, torby, kubki, poduszki i bluzy są wysokiej jakości, a nadruki na nie to technologiczny majstersztyk. Włodzimierz jest tak słowny, że sypią się z niego literki, a niedługo Suche Koszulki będą częścią większej strony internetowej! Polecamy!

 

Free shipping
from 50  €
14 days
to return the goods
Fast shipping
Appreciates  the quality